Z wielką radością informujemy, że nasz uczeń Miłosz Terlecki z klasy 2 został wyróżniony w przeglądzie powiatowym 68. Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 14 marca w Myśliborskim Ośrodku Kultury. Przypominamy, że na etapie gminnym Miłosz zdobył tytuł Laureata.

Miłosz zaprezentował dwa znane wiersze: „Stefka Burczymuchę” Marii Konopnickiej i „Lenia” Jana Brzechwy i zachwycił publiczność swoim recytatorskim talentem. Jego występ został doceniony przez jury, które przyznało mu zasłużone wyróżnienie. To wspaniałe osiągnięcie, na które uczeń, jego rodzice i cała nasza społeczność szkolna mogą być bardzo dumni.

Jesteśmy szczególnie dumni, że to właśnie uczeń naszej szkoły został doceniony w tak prestiżowym konkursie. To dowód na to, że nasza szkoła stawia na rozwój talentów i umiejętności naszych uczniów, a także nauczycieli, którzy pracują z nimi na co dzień.

Gratulujemy Miłoszowi oraz jego rodzicom, którzy z pewnością bardzo go wspierali i motywowali do dalszej pracy. Również pani wychowawczyni klasy 2 zasługuje na uznanie za swoją ciężką pracę i zaangażowanie w rozwój swoich uczniów.

Wierzymy, że Miłosz będzie kontynuował swoją pasję i rozwijał swoje talenty, a jego sukces będzie motywacją dla innych uczniów naszej szkoły do podążania za swoimi marzeniami i dążenia do osiągnięcia celów.

Chcielibyśmy również serdecznie pogratulować naszej uczennicy z klasy 7 – Amelii Gładkowskiej, również Laureatki etapu gminnego, która również wzięła udział w powiatowym przeglądzie Małego Konkursu Recytatorskiego.

Choć nie zdobyła nagrody, jej występ zrobił ogromne wrażenie na publiczności i jury. Amelia zaprezentowała swoje umiejętności wspaniale, pokazując swój talent i pasję do poezji.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczniów i cieszymy się, że tak wiele młodych ludzi rozwija swoje zdolności artystyczne. Amelia, podobnie jak Miłosz, zasługuje na uznanie za swoje zaangażowanie i ciężką pracę, którą włożyła w przygotowanie swojego występu.

Życzymy Amelii dalszych sukcesów i motywacji do dalszej pracy, a także gratulujemy jej odwagi i determinacji w wystąpieniu na tak prestiżowej imprezie.

Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na konkursie i jesteśmy przekonani, że obydwoje uczniowie będą nadal rozwijać swoje talenty i odnosić kolejne sukcesy.