W ostatni piątek, nasza szkolna społeczność miała wyjątkową okazję uczestniczyć w ważnym wydarzeniu dotyczącym bezpieczeństwa. Zorganizowaliśmy próbną ewakuację połączoną z prelekcją na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Szczególne podziękowania należą się strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Kierzkowie pod kompetentnym dowództwem komendanta Damiana Galasa. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiły, że zarówno uczniowie, jak i personel szkoły mogli w praktyczny sposób nauczyć się, jak postępować w sytuacjach zagrożenia.

Dzięki tej akcji, nasza szkoła stała się jeszcze bezpieczniejszym miejscem dla naszych uczniów. To istotne, aby każdy z nas był świadomy, jak ważne jest umiejętne reagowanie w nagłych wypadkach. Wiedza przekazana przez strażaków z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Jeszcze raz pragniemy wyrazić naszą wdzięczność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kierzkowie. Dzięki Państwa wsparciu nasza szkolna społeczność czuje się bezpieczniej i jest lepiej przygotowana na ewentualne sytuacje kryzysowe.