7 marca 2023 roku na scenie Myśliborskiego Ośrodka Kultury odbył się 68. Mały Konkurs Recytatorski, który reprezentowało siedmioro uczniów naszej szkoły. Konkurs stał, jak zwykle, na bardzo wysokim poziomie, również dzięki świetnym występom naszych uczniów. Bardzo serdecznie gratulujemy laureatom oraz wyróżnionym uczniom naszej szkoły za ich udział i osiągnięcia w Konkursie! To wspaniałe osiągnięcie, które cała nasza społeczność podziwia i docenia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i wysiłek, które włożyli w przygotowanie się do konkursu.

Niech to będzie dla Was wszystkich inspiracją do dalszej pracy i rozwijania swoich umiejętności. Wszyscy jesteście godnymi reprezentantami naszej szkoły i możecie być z siebie bardzo dumni!

Chcielibyśmy również wyrazić podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców za ich zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach do konkursu. Bez Waszych wysiłków, uzyskanie tak wspaniałych wyników nie byłoby możliwe. Dziękujemy bardzo i gratulujemy!

A oto lista naszych utalentowanych recytatorów:

  • Amelia Gładkowska (klasa 7) – serdecznie gratulujemy za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie! Twoje recytacje były wspaniałe i bardzo poruszające. Zaprezentowałaś ogromny talent, który warto pielęgnować i rozwijać. Życzymy Ci jeszcze wielu sukcesów w przyszłości!

  • Miłosz Terlecki (klasa 2) – Tobie również gratulujemy tytułu Laureata! Twoje recytacje były bardzo emocjonalne i pełne życia. Widać, że wkładasz w nie dużo pracy i pasji. Jesteśmy pewni, że z takim podejściem osiągniesz jeszcze wiele w swojej przyszłości.

  • Martyna Kałan (klasa 1) – gratulujemy Wyróżnienia w konkursie! Twoje recytacje były bardzo piękne i przemyślane. Widzimy, że masz dużo talentu i chęci do pracy. Mamy nadzieję, że będziesz kontynuować swoją przygodę z recytacją i osiągniesz w niej jeszcze wiele.

  • Nela Zając (klasa 2) – gratulujemy Wyróżnienia w konkursie! Twoje recytacje były bardzo ujmujące i pełne uroku. Widzimy, że masz ogromny talent i chęci do pracy. Życzymy Ci, abyś kontynuowała swoją przygodę z recytacją, bo masz do tego predyspozycje.

  • Piotr Maluszczak (klasa 8), Zuzanna Ciesielska (klasa 8) oraz Zuzanna Tomaszewska (klasa 3) – chcielibyśmy podziękować Wam za wspaniały udział w konkursie. Wasze recytacje były bardzo poruszające i stały na naprawdę wysokim poziomie. Widać, że włożyliście w nie dużo pracy i serca. Jesteście godnymi reprezentantami naszej szkoły i życzymy Wam powodzenia w przyszłości.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Wasza praca i wysiłek zasługują na najwyższe uznanie. Jesteśmy dumni, że jesteście częścią naszej społeczności szkolnej!