Serdecznie gratulujemy uczniom naszego przedszkola – Aleksowi Miętkiewiczowi i Marii Dąbrowskiej, którzy zajęli odpowiednio 1 i 2 miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Strażacy chronią lasy – lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat”, zorganizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Jest to ogromne wyróżnienie nie tylko dla naszych uczniów, ale również dla całej naszej szkoły. Cieszymy się, że nasi uczniowie osiągają takie sukcesy już w tak młodym wieku.

Chcemy serdecznie podziękować Burmistrzowi Myśliborza – Piotrowi Sobolewskiemu, oraz Komendantowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Kierzkowie – Damianowi Galasowi, którzy osobiście wręczyli nagrody naszym młodym artystom.

Mamy nadzieję, że ten sukces zmotywuje Aleksa i Marię, a także innych naszych uczniów do dalszej pracy i rozwijania swoich talentów plastycznych.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!