Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do zapisania swoich pociech w wieku przedszkolnym (5-6 lat) do naszego oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024!

Nasze przedszkole to miejsce, w którym dzieci rozwijają swoje umiejętności i zdolności, zaczynając swoją edukację od najwcześniejszych lat. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna dba o to, aby każde dziecko czuło się u nas jak w domu, a jednocześnie rozwinęło swoje umiejętności i zdolności.

Zapewniamy różnorodne zajęcia edukacyjne i rekreacyjne, dostosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci. Staramy się, aby nasze przedszkole wyposażone było w nowoczesny sprzęt i przyjazne pomieszczenie, a także bezpieczne i zadbane podwórko, na którym dzieci mogą bawić się i ćwiczyć swoje umiejętności motoryczne.

Dla wszystkich zainteresowanych rodziców zorganizujemy wkrótce dzień otwarty (najprawdopodobniej w marcu, gdy się ociepli), gdzie będzie można poznać naszą kadrę, zobaczyć salę przedszkolną, a także porozmawiać o naszych programach edukacyjnych i wizji przedszkola.

Nie zwlekajcie i zapiszcie swoje dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024! Termin zgłaszania dzieci upływa 14 kwietnia 2023 roku, więc zachęcamy do jak najszybszego dokonania zgłoszeń.

Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola znajdziecie Państwo na naszej stronie – Karta zgłoszenia lub możecie odebrać ją w sekretariacie naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy!