Ferie zimowe to czas, kiedy uczniowie naszej szkoły będą mieli wiele okazji do zabawy i wypoczynku. Choć niewielu z Was będzie miało okazję wyjechać na narty w góry, istnieje wiele innych sposobów na bezpieczne i zdrowe zabawy na świeżym powietrzu.

Praca Janka Wojtaszaka, kl. „0”

Po pierwsze, jeśli pogoda będzie sprzyjająca, będziecie mogli bawić się na śniegu, lepić bałwana i rzucać się śnieżkami. Można również pobiegać, skakać i bawić się na śniegu. Te proste aktywności na świeżym powietrzu pomogą im wzmocnić ciało i zachować zdrowie.

Praca Igora Krauzowicza, kl. „0”

Po drugie (jeśli pogoda będzie bardziej wiosenna niż zimowa), uczniowie mogą również bawić się w grach zespołowych, korzystając z nowego szkolnego boiska. Te gry pomogą im rozwijać umiejętności społeczne, takie jak współpraca i komunikacja, a także zapewnią im okazję do dobrej zabawy z przyjaciółmi.

Praca Martynki Niewiadomskiej, kl. „0”

Po trzecie, uczniowie mogą również korzystać z innych form aktywności na świeżym powietrzu, takich jak spacery, jazda na rowerze lub piesze wędrówki. Te aktywności pomogą im wzmocnić ciało, poprawić kondycję i zrelaksować się.

Podsumowując, ferie zimowe to świetny czas na bezpieczne i zdrowe zabawy na świeżym powietrzu. Uczniowie naszej szkoły mogą wybrać wiele opcji, aby cieszyć się zimą i zachować zdrowie. Ważne jest, aby zawsze zachować bezpieczeństwo i zachęcić innych do zdrowego i aktywnego stylu życia.

Praca Oli Wypiorczyk, kl. „0”

Przed Wami dwa tygodnie zimowej laby, ale pamiętajcie, że po feriach – czyli 27 lutego, spotykamy się wszyscy cali i zdrowi na zajęciach lekcyjnych w naszej ukochanej szkole… 😉