Szkoła to nie tylko sztywne zajęcia w salach lekcyjnych, o czym przekonali się dzisiaj wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Właśnie dzisiaj (21 października) odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka do teatru, a właściwie do Barlineckiego Domu Kultury, w którym zagościł T-art – Wrocławski Teatr Muzyczny, wraz ze swoim repertuarem dla najmłodszych i nieco starszych uczniów. Najmłodsi mieli okazję bawić się na spektaklu pt. “Alladyn”, a starsi uczniowie naszej szkoły bawili się i wzruszali na rozśpiewanej wersji “Ani z Zielonego Wzgórza”, pt. “Rudzielec”. Wszystkim, zarówno dzieciom jak i opekunom, bardzo podobały się oba przedstawienia

Po przedstawieniu mieliśmy jeszcze czas na krótki spacer wzdłuż wybrzeża Jeziora Barlineckiego, które o tej porze roku wygląda przepięknie i zachęca do pieszych wędrówek.