29 września 2023 roku boisko szkolne na chwilę stało się areną pełną rywalizacji, ale także życzliwości i dobrej zabawy. Wszystko za sprawą Dnia Chłopaka, który jak co roku, okazał się prawdziwym świętem dla całej społeczności szkolnej.

W pierwszym punkcie programu nastąpiło podsumowanie konkursu na najlepszą figurkę z ziemniaka. Podczas minionego Święta Pieczonego Ziemniaka uczniowie klas 1-6 prześcigali się w pomysłowości, a efekty ich pracy były nie tylko kreatywne, ale i zabawne. Wielkie gratulacje dla sześciorga uczniów – reprezentantów każdej z klas, którzy zostali uhonorowani nagrodami za swoje ziemniaczane dzieła sztuki!

Centralnym punktem uroczystości był turniej piłkarski, w którym wzięły udział trzy drużyny. Dwie z nich reprezentowane były przez chłopców z klas starszych, ale naprawdę duże emocje wzbudziła drużyna nauczycieli i przyjaciół szkoły. I choć mogłoby się wydawać, że młodość i energia naszych uczniów przechylą szalę zwycięstwa na ich stronę, to właśnie pedagodzy i ich przyjaciele okazali się niepokonani! Wygrana drużyny nauczycieli to dowód na to, że doświadczenie i spryt mają równie duże znaczenie jak młodzieńczy zapał.

Gorący doping wszystkich obecnych w szkole uczniów i nauczycielek podczas turnieju piłkarskiego podgrzewał atmosferę do czerwoności. Ich entuzjazm i wsparcie były nieocenione. 

Ale to nie koniec atrakcji! W klasach również obchodziliśmy Dzień Chłopaka w bardzo oryginalny sposób. Nasze dziewczęta postanowiły odwrócić role i przebrały się za chłopaków, przynosząc mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji. Ta zabawna inicjatywa była dowodem na to, jak kreatywnie można świętować to wyjątkowe święto.

Organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia była możliwa dzięki zaangażowaniu Samorządu Szkolnego. To właśnie dzięki ich ciężkiej pracy i poświęceniu mogliśmy cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Za to olbrzymie „DZIĘKUJEMY”!

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim dziewczynom z Samorządu Szkolnego i nauczycielkom, które aktywnie przyczyniły się do sukcesu imprezy. Nie tylko dopingowały swoje ulubione drużyny, ale także przygotowały kiermasz ciast, który stał się prawdziwą uczta dla podniebienia.

Podsumowując, Dzień Chłopaka 2023 był nie tylko dniem rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim dniem wspólnoty, zabawy i budowania więzi między uczniami i nauczycielami. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje!