4 września rozpocznie się nowy rok szkolny. To czas, w którym warto zastanowić się, jak zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą ochronę przed ewentualnymi wypadkami lub innymi sytuacjami losowymi. Zgodnie z obowiązującym prawem rodzice mają prawo ubezpieczyć swoje dziecko w dowolnie wybranym przez siebie podmiocie.

Z uwagi na fakt, że do naszej szkoły dociera sporo propozycji ubezpieczeń od różnych firm, poniżej umieszczamy dla Państwa linki do ubezpieczalni, w których możecie Państwo indywidualnie ubezpieczyć swoje dziecko. 

Jednocześnie informujemy, że w nowym roku szkolnym nie będzie możliwości ubezpieczenia „tradycyjnego”, czyli bezpośrednio poprzez Radę Rodziców i współpracującym z nią Ubezpieczycielem. 

Bardzo prosimy o wybór ubezpieczyciela przed końcem wakacji, ponieważ obowiązujące ubezpieczenie grupowe wygasa 31 sierpnia 2023 r.

Linki do firm ubezpieczeniowych:

  1. Compensa (Nasz dotychczasowy ubezpieczyciel.  Zachęcamy również do bezpośredniego skorzystania z możliwości ubezpieczenia dziecka u Agenta: UBEZPIECZENIA Jolanta Adamus, ul. Pileckiego 3/1A, 74-300 Myślibórz)
  2. Allianz
  3. Allianz NNW Szkolne
  4. Interrisk
  5. TUZ
  6. UNIQUA