<
PLAN LEKCJI I ZAJĘĆ DODATKOWYCH
DZIEN TYGODNIA NR. czas lekcji KLASY HELENA ROSZAK MAŁGORZATA RUTKOWSKA URSZULA BAŁKOWSKA DOROTA PAWŁOWSKA PIOTR DUDA SYLWIA ANTCZAK BARTOSZ JODKO KSIĄDZ W. KOGUCIUK AGNIESZKA  KAŹMIERCZAK  KOSTRZEWA AGNIESZKA EMERLE MYSZAK AGATA IZABELA PARTYKA SROKOWSKA GRAŻYNA ELŻBIETA SOROKOWSKA MARCINKIEWICZ JOLANTA KATARZYNA SZEWCZYK AGATA CICHA TERESA GNATEK AGNIESZKA ŁAGÓDKA
"0" I II III IV V VI VII
s.8 s. 4 s. 5 s. 6 s. 7 s. 2 s. 1 s.3
PONIEDZIAŁEK 0 7:00 - 8:00 ŚWIETLICA                             ŚW.        
1 8:00 - 8:45 ED. PRZ. LOG. A E.W MUZ. PLASTYKA ŚWIETLICA J. POLSKI HISTORIA     PLA. IV E.W.M. J. POL VI         HIST.VII   L. A     ŚW.        
2 8.55 - 9.40 ED. PRZ. E.W E.W. E.W J. POLSKI MAT. HISTORIA BIOLOGIA MAT. V E.W. II E.W. III E.W. J. POL IV         HIST.VI         BIOL.        
3 9:50 - 10:35 ED. PRZ. E.W E.W. E.W. PRZYRODA HISTORIA MAT. BIOLOGIA MAT. VI E.W. II E.W. III E.W.   PRZYR. IV       HIST.V         BIOL.        
4 10:45 - 11:30 ED. PRZ. E.W MUZ. E.W. W-F PRZYRODA MAT. CHEMIA MAT. VI E.W. II   E.W.M.   PRZYR. V W-F III-IV           CHEM.            
5 11:40 - 12:25 ED. PRZ. W-F E.W. J. POLSKI MAT. PRZYRODA CHEMIA MAT. V EW.III     J. POL. IV PRZYR. VI W-F I-II           CHEM.            
6 12:45 - 13:30   Z.REW.I   K.K. W-F J. POLSKI   Z.REW.I   K.K. J. POL. VII ŚW. W-F V-VI                        
7 13:40 - 14:24         PR. INF.[1] W-F MAT. MAT. VII       PR. INF.   W-F V-VI                        
8 14:30 - 15:15           PR. INF.[2] PR. DZ. W-F         PR. INF.   W-F VII                       PR. DZ.
9 15:15 - 16:15         ŚWIETLICA         ŚW.                            
WTOREK 0 7:00 - 8:00 ŚWIETLICA       ŚW.                              
1 8:00 - 8:45 ED. PRZ. LOG. E.W. PLAST MAT. J. POLSKI J. ANGIELSKI PLASTYKA MAT. IV   PLA. VII E.W.P. J. POL. V             L I KL         J.ANG.VI    
2 8.55 - 9.40 ED. PRZ. E.W J. ANGIELSKI E.W. RELIGIA J. POLSKI MAT. MAT. VII EWIII   E.W. J.POL. VI     REL. IV-V       Pedagog         J.ANG.II    
3 9:50 - 10:35 ED. PRZ. E.W E.W. RELIGIA ZAJ. Z WYCH. MAT. J. POLSKI J. ANGIELSKI MAT. V E.W. II   E.W. J.POL. VI   ZAJ.WYCH REL. III                 J.ANG.VII    
4 10:45 - 11:30 ED. PRZ. E.W. PLAS. E.W. E.W.PLAS. J. POLSKI PRZYRODA MAT. J. ANGIELSKI MAT. VI E.W. II E.W. III E.W.P. J.POL. IV PRZYR. V           Pedagog         J.ANG.VII    
5 11:40 - 12:25 ED. PRZ. RELIGIA LOG. PRZYRODA MUZYKA W-F   ŚW III       PRZYR. IV W-F VII REL. I-II     MUZ.V-VI LIII KL              
6 12:45 - 13:30 LOG. ŚWIETLICA RELIGIA PRZYRODA MUZYKA           PRZYR. VI ŚW. REL IV-V     MUZ.VII L. 0.              
7 13:40 - 14:25   G.K. MUZYKA PR. MATEMAT.[3] ZAJ. Z WYCH. PR.MAT.         ZAJ.WYCH G.K.       MUZ.IV                
8 14:30 - 15:14         SKS              SKS                       PR. DZ.
9 15:15 - 16:15         ŚWIETLICA             ŚW.                        
ŚRODA 0 7:00 - 8:00 ŚWIETLICA Z. WYR.[4]         Z.WYR.   ŚW.                        
1 8:00 - 8:45 ED. PRZ. E.W. KOMP. E.W. W-F J. POLSKI RELIGIA   E.W. II   E.W.K. J. POL. V   W-F III-IV REL. VII                      
2 8.55 - 9.40 ED. PRZ. E.W. E.W.  W-F J. POLSKI MAT. MAT. VII E.W. II   E.W. J.POL.V-VI   W-F III-IV                        
3 9:50 - 10:35 ED. PRZ. E.W. E.W. E.W.   ZAJ. KOMP. J. POLSKI FIZYKA FIZ. E.W. II E.W. III E.W. J. POL. VI                         Z.KOM.V  
4 10:45 - 11:30 ED. PRZ. E.W. E.W. E.W. ZAJ. KOMP. J. NIEMIECKI MAT. J. POLSKI MAT. VI E.W. II E.W. III E.W. J. POL. VII       J. NIEM. V                 Z.KOM.IV  
5 11:40 - 12:25 ED. PRZ. W-F E.W. J. POLSKI J. NIEMIECKI ZAJ. KOMP. K.K.[5]   Z.REW.VII E.W. III K.K. J. POL. IV   W-F I-II   J. NIEM. V                 Z.KOM.VI  
6 12:45 - 13:30 RELIGIA Z.KOMP K.K. Z.KOMP J. NIEMIECKI Z.KOMP[6] ZAJ.WYCH GEOGRAFIA ZAJ.WYCH Z.REW.I   K.K. Z.KOMP     REL. 0 J. NIEM.IV                 GEOG.  
7 13:40 - 14:25         J. NIEMIECKI PR. DZ. K.O[7] GEOGRAFIA K.O               J. NIEM.IV                 GEOG. PR. DZ.
8 14:30 - 15:15         PR. NIEM. W[8] PR. DZ.[9] Z. KOMP.                 PR. NIEM                   PR. DZ.
9 15:15 - 16:15         ŚWIETLICA                                   Z.KOM.VII  
CZWARTEK 0 7:00 - 8:00 ŚWIETLICA PR. NIEM[10]     ŚW.             PR. NIEM                    
1 8:00 - 8:45 ED. PRZ. RELIGIA E.W. PROJ. PRZYR.[11] J. NIEMIECKI J. ANGIELSKI J. POLSKI   EW III     J. POL. VII PR. PRZYR   REL. I-II J. NIEM. V               J.ANG.VI    
2 8.55 - 9.40 ED. PRZ. E.W. E.W. RELIGIA J. NIEMIECKI MAT. J. ANGIELSKI J. POLSKI MAT. V E.W. II   E.W. J. POL. VII     REL. III J. NIEM.IV               J.ANG.VI