Jako rodzice i sympatycy naszej szkoły, mamy wpływ na jej rozwój i jakość oferowanej edukacji. Przekazując 1,5% swojego podatku na rzecz szkoły, wspieramy jej dalszy rozwój. Dzięki naszemu wsparciu szkoła będzie mogła inwestować w nowoczesną infrastrukturę i narzędzia do nauki, co zapewni uczniom jeszcze lepsze warunki do rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień.

Nie tylko inwestujemy w przyszłość naszych dzieci, ale także w przyszłość naszej szkoły i całej społeczności. Wsparcie finansowe pozwala organizować ciekawe wydarzenia i zajęcia dodatkowe, które rozwijają zainteresowania uczniów i pozwalają im rozwijać swoje pasje.

Pamiętajmy, że każde wsparcie jest ważne i wpływa na jakość edukacji naszych dzieci. Razem możemy zrobić wiele dla naszej szkoły, dlatego warto rozważyć przekazanie 1,5% swojego podatku na jej rzecz. Nie tylko wesprzemy naszą społeczność, ale także zapewnimy naszym dzieciom jeszcze lepsze warunki do nauki i rozwoju.

Nie zwlekajmy, przekazujmy 1,5% swojego podatku na rzecz naszej szkoły już dziś i bądźmy częścią jej sukcesu i rozwoju.