W dniu 20 stycznia 2023 roku w naszym szkolnym przedszkolu odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Ta wyjątkowa okazja pozwoliła naszym najmłodszym uczniom wyrazić swoją miłość i szacunek dla swoich dziadków.

Gośćmi specjalnymi tego dnia byli oczywiście dziadkowie i babcie naszych najmłodszych wychowanków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Panią Justynę – wychowawczynię grupy i występów artystycznych przygotowanych specjalnie na tę okazję przez naszych uczniów.

Następnie goście zostali zaproszeni do wspólnego degustowania słodkich poczęstunków, które przygotowali nasi uczniowie wraz z rodzicami. Atmosfera podczas tego wyjątkowego dnia była bardzo miła i radosna, co pozwalało wszystkim poczuć się jak w rodzinnym domu.

Nasi najmłodsi wychowankowie przygotowali również dla swoich dziadków specjalne upominki, które zostały wręczone podczas uroczystości. Wszyscy goście byli zachwyceni i wzruszeni tą gestem ze strony swoich wnuków.

Jedną z największych atrakcji uroczystości była fotobudka, w której dzieci i ich dziadkowie mogli wspólnie zrobić sobie zdjęcia. Fotobudka została zbudowana przez naszą wychowawczynię, panią Justynę, i była jednym z największych hitów tego dnia. Wszyscy uczestnicy wspólnie się bawili i tworzyli wspaniałe wspomnienia, które będą im towarzyszyć przez wiele lat. Dzięki takim inicjatywom nasza szkoła pokazuje, jak ważne są dla niej relacje międzypokoleniowe.

Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją, aby nasze przedszkolaki mogły pokazać swoje uczucia i szacunek dla swoich babć i dziadków, a także aby goście mogli poczuć się wyjątkowi i docenieni. Mamy nadzieję, że takie uroczystości będą kontynuowane w naszej szkole w przyszłości, aby nasze najmłodsze pokolenie mogło pielęgnować swoje więzi rodzinne i szacunek dla swoich najbliższych.

« z 2 »

Krótką wideorelację znajdziecie na profilu facebookowym naszej  szkoły: 

Film 1

Film 2