Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zdobyły drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Myśliborskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody odbyły się 17 stycznia 2023 roku w Szkole Podstawowej im. KEN w Dębnie i zostały zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Myśliborzu.

Nasze zawodniczki zaprezentowały się zjawiskowo na parkiecie, pokazując swoje umiejętności i determinację w dążeniu do zwycięstwa. Ich wytrwałość i ciężka praca w treningach zaowocowały drugim miejscem w tej prestiżowej imprezie.

Gratulujemy naszym uczennicom i trenerce – Pani Ewie Galickiej sukcesu! Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłości.

W imieniu całej społeczności szkolnej, serdecznie dziękujemy naszym dziewczynom za ich zaangażowanie i wkład w promocję naszej szkoły. Będziemy trzymać kciuki za Was w kolejnych zawodach!

Skład naszej drużyny:

  • Zuzanna Ciesielska
  • Sylwia Gałęza
  • Maja Kluba
  • Marcelina Olejniczak
  • Natalia Olejniczak
  • Lena Chodak
  • Amelia Gładkowska

Trener:

  • mgr Ewa Galicka