22 grudnia 2022 roku nasza szkoła była świadkiem wyjątkowych i pełnych emocji i wzruszeń Jasełek, które wystawili uczniowie klas młodszych i starszych. Przedstawienie było pełne energii i entuzjazmu, a młodzi aktorzy zaprezentowali się, jak zawsze,  wyjątkowo.

Jasełka były wspaniałą okazją do pokazania talentów i umiejętności naszych uczniów, a także do zaprezentowania tradycyjnej opowieści o narodzeniu Jezusa Chrystusa w sposób współczesny i zrozumiały dla wszystkich.

Po występie, w naszej szkole odbyła się skromna szkolna Wigilia, która była okazją do wspólnego świętowania i dzielenia się radością z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia. Wszyscy goście, w tym rodzice, dziadkowie i nauczyciele, byli zachwyceni występami naszych uczniów i cieszyli się ze wspólnie spędzonego czasu. Po podzieleniu się opłatkiem znalazł się również czas na wspólne kolędowanie.

Gratulujemy naszym uczniom ich wspaniałego występu i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Jasełek i Wigilii. To wspaniałe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci naszej społeczności szkolnej.