Burmistrz Myśliborza, Muzeum Pojezierza Myśliborskiego oraz Radio Lipiany serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców z terenu Gminy Myślibórz do uczestnictwa w konkursach w związku ze zbliżającym się Dniem Zakochanych – Dniem Świętego Walentego.

Do wyboru są aż trzy konkursy:

  1. Konkurs dla najmłodszych – uczestnikami mogą być dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas 1- 3 szkół podstawowych – KARTKA WALENTYNKOWA.

Kartkę wykonaną techniką dowolną należy przesłać na adres promocja.um@mysliborz.pl w nieprzekraczalnym terminie do 11 lutego 2021 roku do godziny 12.00.

  1. Konkurs „Kocham swoją drugą połówkę za…”

Należy w trzech zdaniach opisać za co kochasz swoją drugą połówkę i przesłać na adres promocja.um@mysliborz.pl w nieprzekraczalnym terminie do 11 lutego 2021 roku do godziny 12.00.

  1. Konkurs z Radiem PLUS Lipiany „Życzenia dla Mojej Drugiej Połówki”.

konkurs polega na złożeniu na antenie Radia życzeń dla swojej drugiej połówki. Życzenia będzie można składać od poniedziałku (8 lutego) do czwartku (11lutego) w godzinach 16-18 pod numerem telefonu 512 765 378.

Życzenia będą emitowane na antenie Radia PLUS Lipiany w dniu 14 lutego 2021 roku od godziny 16.

UWAGA!

We wszystkich trzech konkursach są przewidziane atrakcyjne nagrody, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych biorących w nich udział. Liczymy na Waszą kreatywność!

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie znajdującym się na stronie www.mysliborz.pl. i w załączonym pliku.

Regulamin konkursów