Nowy rok szkolny 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. Cieszy nas fakt, że będziemy go mogli rozpocząć w murach naszej szkoły, jednakże musimy sobie zdawać sprawę, że czeka nas sporo zmian, mających na celu zapewnienie bezpiecznych warunków pracy, nauki i zabawy. Wszystkie zasady, które będą obowiązywały od 1 września, oparte są na wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego i zostaną wprowadzone w naszej szkole obligatoryjnie dla wszystkich zainteresowanych: nauczycieli i pracowników obsługi i administracji, uczniów, rodziców i gości.

Jeśli pogoda nam pozwoli, spotykamy się wszyscy we wtorek 1 września o godz. 9.00 na placu apelowym naszej szkoły. W przypadku deszczu apel odbędzie się na sali gimnastycznej. Chcielibyśmy, żeby jak największa liczba rodziców mogła przywitać z nami nowy rok szkolny, jednakże z oczywistych powodów musimy prosić Państwa o ograniczenie swojej obecności do minimum. Zapraszamy serdecznie rodziców dzieci przedszkolnych i pierwszoklasistów, którzy w pierwszym dniu swojej szkolnej przygody zostaną pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kierzkowie.

Wszyscy obecni na apelu muszą dostosować się do obowiązujących przepisów sanitarnych: obowiązują maseczki ochronne lub przyłbice, a także dezynfekcja rąk.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami funkcjonowania naszej szkoły, które będą obowiązywały od 1 września 2020 r.

Procedury funkcjonowania SP Kierzków