Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, 12 kwietnia, gościliśmy w naszej szkole niezwykłego gościa. Odwiedził nas mianowicie pan Leszek Dobrzyński – poseł na sejm Rzeczypospolitej Polskiej, który reprezentuje w sejmie nasz zachodniopomorski region. Pan Leszek w towarzystwie Pani Starosty Danuty Patkowskiej, panów radnych Damiana Galasa i Marka Antczaka, zrobili naszym najmłodszym uczniom niesamowity prezent. W związku z konkursem plastycznym, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, nasi zerówkowicze otrzymali prawdziwe skarby: klocki, układanki, zabawkowe samochody, książki edukacyjne itd. Słowem wszystko to, co dzieciaki lubią najbardziej. Radości było co nie miara i za te uśmiechy naszych uczniów serdecznie dziękujemy!

Drugą częścią wizyty naszego hojnego gościa było spotkanie z uczniami klas starszych, którzy mieli możliwość zadać panu posłowi szereg pytań dotyczących nie tylko trudnej pracy parlamentarzysty, ale nawet bardzo osobistych pytań z biografii pana Leszka Dobrzyńskiego. Pan poseł na wszystkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi, dzięki czemu przekonaliśmy się, że rządzący naszym krajem prowadzą zwykłe życie, ciężko pracują i poświęcają się dla dobra całego kraju.

Spotkanie z panem Dobrzyńskim było bardzo sympatycznym doświadczeniem. Cieszymy się, że taka ważna postać znalazła czas, by odwiedzić naszą małą szkołę.

Większość zdjęć pochodzi z prywatnego profilu facebookowego p. Posła (https://www.facebook.com/leszek.dobrzynski?pnref=story)