W dniu 1 września 2016 roku uroczystym apelem zaingurowano rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole. Przewodnicząca SU – Karolina Olejniczak powitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość: Panią Dyrektor, nauczycieli, rodziców i oczywiście uczniów. Pani Dyrektor – Urszula Bałkowska przedstawiła wychowawców i nauczycieli naszej szkoły. W tym roku szkolnym:

  • wychowawczynią klasy I będzie p. Małgorzata Rutkowska;
  • wychowawczynią klasy II – p. Urszula Bałkowska;
  • wychowawczynią klasy III – p. Dorota Pawłowska;
  • wychowawcą klasy IV – p. Piotr Duda;
  • wychowawczynią klasy V – p. Helena Roszak;
  • wychowawczynią klasy VI – p. Sylwia Antczak.

Ten dzień okazał się bardzo szczególny dla uczniów kl. I. Złożyli oni ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów naszej szkoły. W poczet uczniów SP im. J. Korczaka w Kierzkowie przyjęto: Kamila Stasińczuka, Patryka Wojtaszaka, Amelię Gładkowską, Lenę Chodak, Miłosza Chodaka, Adama Mazurkiewicza, Kajetana Sztukę oraz Szymona Grudzińskiego. Powodzenia!