W piątek 13 maja, reprezentacja naszej szkoły w składzie: Katarzyna Mazurkiewicz, Nikola Rudczuk, Nikola Strankowska i Norbert Machaj wzięli udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który w tym roku odbył się w Koszalinie. Warto nadmienić, że tydzień wcześniej udało im się wygrać eliminacje powiatowe, czym nawiązali do szczytnych tradycji naszej szkoły, która wśród zainteresowanych osób znana jest w całym województwie ze swoich osiągnięć w dziedzinie BRD. Nasi zawodnicy wystartowali bez kompleksów w zawodach sprawdzających wszechstronnie ich wiedzę i umiejętności. Na początku rozwiązywali testy, potem rywalizowali na miasteczku ruchu drogowego, sprawdzali swoje umiejętności w niesieniu pierwszej pomocy i brawurowo przejechali tor przeszkód. W ogólnym rozrachunku zajęli zaszczytne 10 miejsce (na 21 zespołów). Gratulujemy wszystkim uczestnikom z nadzieją, że w przyszłym roku uda nam się powtórzyć ten sukces. W tym miejscu chcemy również podziękować władzom oświatowym naszej gminy za zapewnienie nam transportu na te ważne dla nas zawody.