W sobotę 16 stycznia odbyła się w naszej szkole doroczna impreza środowiskowa, czyli “Szkolna Choinka”. Zabawa rozpoczęła się o godzinie ok 15:15 występem gorzowskiego magika – pana Tadeusza Krawczyka, który wprowadził wszystkich uczestników do swojego magicznego świata, a niektórzy z naszych uczniów mogli sami popróbować tej trudnej sztuki. Po popisach iluzjonisty przyszedł czas na krótki popis umiejętności artystycznych naszych uczniów, po którym rozpoczęła się prawdziwie taneczna zabawa, którą prowadził myśliborski DJ Wiesław Piekarzewicz. Zarówno dzieci jak i dorośli bawili się świetnie przy muzyce. Żadna zabawa karnawałowa nie może się obyć bez wyborów króla i królowej – tak było i u nas. Jednogłośną decyzją jury, korony królewskie powędrowały do najoryginalniej ubranych balowiczów – Kajetana Sztuki i Natalii Olejniczak. Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich rodzicom

Najważniejszy punkt programu rozpoczął się dopiero o o godzinie 18. Około tej godziny na naszą wypełnioną po brzegi salę wszedł pokaźnych rozmiarów Święty Mikołaj, który tanecznym krokiem rozpoczął najmilszą część naszego spotkania. Były wspólne tańce ze “Świętym”, ale oczywiście wszyscy najmłodsi z utęsknieniem czekali na prezenty, które dostały wszystkie obecne na sali dzieci. Mikołaja wspierały dzielnie główne organizatorki tej udanej zabawy, czyli nasze kochane panie z Rady Rodziców, którym w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować za wkład pracy i świetną organizację. Dziękujemy również nauczycielom, którzy również przyczynili się do organizacji tegorocznej imprezy.