Wczoraj, czyli 30 listopada, odbyła się w naszej szkole długo oczekiwana dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VI. Były tańce, zabawy, nie zabrakło też tradycyjnych andrzejkowych wróżb…

Zabawę rozpoczęli uczniowie klasy IV wraz ze swoją wychowawczynią, p. Heleną Roszak. To oni właśnie zajęli się przygotowaniem sali, na której od godziny 16:00 mieli rozpocząć dyskotekę uczniowie klas starszych naszej szkoły (nie zapominając o zaproszonych koleżankach z gimnazjum). Trzeba przyznać, że udało im się to wyśmienicie. Mała sala numer 7, w której zwykle odbywają się nudne lekcje;) przeistoczyła się tego popołudnia w dyskotekę z prawdziwego wrażenia. Nie zabrakło kolorowych świateł, przyciemnionych okien i kolorowych wstążek. To wszystko sprawiło, że gdy zabawa się rozpoczęła, wszystkim rwały się nogi do tańca. Ci, którzy nie mieli ochoty tańczyć (a było ich niewielu), mogli oglądać teledyski wyświetlane z naszego szkolnego rzutnika.

Jak na andrzejki przystało, nie zabrakło też wróżb i zabaw, o które zadbały uczennice klasy VI i (przede wszystkim) Pani Helena – wychowawczyni czwartaków. Wszyscy bawili się świetnie do godziny 19:00, o której to godzinie rozpoczęło się sprzątanie, żeby na drugi dzień mogły się w tej tymczasowej dyskotece odbyć regularne lekcje. O tym, że wczoraj odbywała się w “siódemce” dyskoteka, przypominały jedynie wstążki rozpięte przez całą długość sali.