“Nowy rok szkolny 2015/2016 – ROK SPEŁNIANIA MARZEŃ – uważam za rozpoczęty!” – tymi słowami zakończyła swoje przemówienie nowa dyrektor naszej szkoły – Pani Urszula Bałkowska. Tym samym rozpoczął się dla nas wszystkich nowy rok nauki, zdobywania nowych doświadczeń i nowej wiedzy.

Początek nowego roku szkolnego był w tym roku nieco inny niż do tej pory. Od tego bowiem roku szkolnego nastąpiła w naszej szkole zmiana dyrektora. Pożegnaliśmy serdecznie naszą wieloletnią dyrektorkę – Panią Helenę Roszak, a powitaliśmy nową – Panią Urszulę Bałkowską, którą do tej pory znaliśmy przede wszystkim jako wychowawczynię młodszych klas i nauczycielkę plastyki i techniki.

Byłą panią dyrektor bardzo serdecznie pożegnali zaproszeni goście: Pan Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz – Piotr Sobolewski i Kierownik Wydziału Oświaty – Stanisław Urbanowski.Nową panią dyrektor uroczyście przywitał Prezes ZNP w Myśliborzu – Pan Jan Urbanowski.

Oczywiście nie pożegnaliśmy Pani Heleny na zawsze – od tego roku będzie ona pełniła funkcję nauczycielki matematyki i szkolnej bibliotekarki – czyli będzie robiła to, co jak mówi, sprawia jej największą przyjemność i jest jej powołaniem. W imieniu całej społeczności naszej szkoły serdecznie dziękujemy Pani Helenie Roszak za wieloletnią opiekę nad naszą szkołą, a nowej Pani Dyrektor życzymy wielu sił i powodzenia w prowadzeniu naszej kierzkowskiej placówki.